Maria

MAria Kruczek

Specjalizacja: Trener personalny, Specjalista ds. Żywienia

Studia: AWF Kraków

Miasto: Kraków

Ciało kobiety jest zupełnie inne od męskiego. Inaczej się rozwija, inaczej reaguje na trening. Skupiłam się na potrzebach kobiet, ponieważ tak jak większość z nas, próbowałam wszystkich możliwych sposobów, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wiem, że duże mięśnie nie sprawią, że poczujemy się atrakcyjne. To przez płaski brzuch, zgrabne nogi, jędrne pośladki staniemy się pewne siebie i szczęśliwe.

Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na modelowanie kobiecych kształtów, zachowanie prawidłowej postawy ciała oraz rozciąganie mięśni. Prowadzę zajęcia w siłowni, na basenie, w terenie (jogging, Nordic Walking, jazda na rolkach). Zawsze dobieram trening do aktualnych potrzeb i często modyfikuję zestaw ćwiczeń, dzięki czemu nigdy nie jest nudno!

Mam na swoim koncie maraton wrocławski i warszawski, wiele półmaratonów oraz bieg na Kasprowy Wierch. Niedawno wszystkie moje ulubione sporty połączyłam w jeden i próbuję sił w triatlonie.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej, napisz do mnie maila maria@allforbody.com albo skontaktuj się ze mną na facebooku (Maria Kruczek).